Ottar M. Skare
NTNU Ålesund, bygg 1990
Daglig leiar, BSc, takstmann MNT, REV, TRV, RIF-godkj.rådgivar, fhv. president i Norges Takseringsforbund
Tlf: 70 07 49 92, mob: 90 02 38 35,
ottar@mulvik.no
Idar Hagen
NTNU Trondheim, bygg 1992
Sivilingeniør MSc, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 93, mob: 91 58 98 79,
idar@mulvik.no
Jan Magnus Ose
NTNU Ålesund, bygg 1990
Prosjektingeniør BSc, kommunalteknikk og planarbeid
Tlf: 70 07 49 95, mob: 95 18 48 75,
jan@mulvik.no
Richard Øyre
NTNU Ålesund, bygg 2008
Prosjektingeniør BSc, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 97, mob: 46 94 45 45,
richard@mulvik.no
Tore  Liaskar
NTNU Ålesund Bygg 2011
Prosjektingeniør BSc, landmåling og kommunalteknikk
Tlf: 70 07 49 95, mob: 41697625, 
tore@mulvik.no
Jan-Norvald Jønsson
Byggmester
Takstmann MNT
Mob: 91 78 76 13,
jan.norvald@mulvik.no
Rune Wetterhus
NTNU Ålesund, bygg 1984
Prosjektingeniør BSc og takstmann MNT
Mob: 99 10 47 85, 
rune@mulvik.no
 Ann Barbra Lillefosse 
NTNU Ålesund BSc, bygg 2012 
Prosjektingeniør og takstmann MNT
Mob: 97 54 98 88,  
ann@mulvik.no
Kjell Roen
NKI`s Tekn. skole, bygg 1976
Prosjektingeniør BSc og takstmann MNT
Mob: 48 95 68 07, 
kjell@mulvik.no