Ottar M. Skare
NTNU Ålesund, bygg 1990
Daglig leiar, BSc, takstmann MNT, REV, TRV, RIF-godkj.rådgivar, fhv. president i Norges Takseringsforbund.
Tlf: 70 07 49 92, mob: 90 02 38 35,
ottar@mulvik.no
Idar Hagen
NTNU Trondheim, bygg 1992
Sivilingeniør MSc, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 93, mob: 91 58 98 79,
idar@mulvik.no
Jan Magnus Ose
NTNU Ålesund, bygg 1990
Prosjektingeniør BSc, kommunalteknikk og planarbeid
Tlf: 70 07 49 94, mob: 95 18 48 75, 
jan@mulvik.no
 Andreas Standal Eikrem 
Høgskulen i Volda, 2017
Planlegging og administrasjon BSc, planarbeid 
Tlf: 70 07 49 97, mob: 90 94 75 57, andreas@mulvik.no
Tore  Liaskar
NTNU Ålesund Bygg 2011
Prosjektingeniør BSc, landmåling og kommunalteknikk
Tlf: 70 07 49 95, mob: 41 69 76 25, 
tore@mulvik.no
Jan-Norvald Jønsson
Byggmester
Takstmann MNT
Mob: 91 78 76 13,
jan.norvald@mulvik.no
Rune Wetterhus
NTNU Ålesund, bygg 1984
Prosjektingeniør BSc og takstmann MNT
Mob: 99 10 47 85, 
rune@mulvik.no
 Ann Barbra Lillefosse 
NTNU Ålesund BSc, bygg 2012 
Prosjektingeniør og takstmann MNT
Mob: 40 03 16 02, 
ann@mulvik.no
Kjell Roen
NKI`s Tekn. skole, bygg 1976
Prosjektingeniør BSc og takstmann MNT
Mob: 48 95 68 07, 
kjell@mulvik.no
 Frank Andrè Sølvberg 
Fagskolen Oslo Akershus - Byggmester, fuktspesialist
Takstmann MNT
Mob: 90 02 48 14, 
frank@mulvik.no
Knut Krøvel 
NTNU Ålesund, Bygg 2008
UIS Stavanger, Offshore Systemer 2010
Sivilingeniør Msc, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 96, mob: 47 48 20 72, 
knut@mulvik.no
Ove Rønning 
NTNU Ålesund, Bygg 1982
UIA, Marin Teknologi 1983
Bsc, bygg og konstruksjon
Tlf: 48 10 64 65, 
ove@mulvik.no
Ingrid Solhaug Hovde 
NTNU Trondheim, 2011
Sivilingeniør Msc, bygg og konstruksjon
Mob: 90 87 49 10, 
ingrid@mulvik.no
Gunnar Ingvald Frøholm 
Høgskulen i Ålesund, 2006
Bsc, byggingeniør
Mob: 40 60 92 35, 
gunnar@mulvik.no