Tilsette

 

Ottar M. Skare
MRIH, bygg 1990
Daglig leiar, takstmann MNTF, RIF-godkj.rådgivar, president i Norges Takseringsforbund
Tlf: 70 07 49 92, mob: 90 02 38 35,
ottar@mulvik.no
Idar Hagen
NTH, bygg 1992
Sivilingeniør, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 93, mob: 91 58 98 79,
idar@mulvik.no
Jan Magnus Ose
MRIH, bygg 1990
Prosjektingeniør, kommunalteknikk og planarbeid
Tlf: 70 07 49 94, 
jan@mulvik.no
Tore Liaskar
HIALS BSc., bygg 2011
Prosjektingeniør, landmåling og kommunalteknikk
Tlf: 70 07 49 95, mob: 41 69 76 25,
tore@mulvik.no
Anders Nupen
UiS BSc., bygg 2007
Prosjektingeniør, landmåling og kommunalteknikk
Tlf: 70 07 49 96, mob: 91 10 34 05, 
anders@mulvik.no
Richard Øyre
HIALS BSc., bygg 2008
Prosjektingeniør, bygg og konstruksjon
Tlf: 70 07 49 97, mob: 46 94 45 45,
richard@mulvik.no
Rune Wetterhus
MRIH, bygg 1984
Prosjektingeniør og takstmann MNTF
Mob: 99 10 47 85, 
rune@mulvik.no
 Ann Barbra Lillefosse 
HIALS BSc. bygg 2012 
Prosjektingeniør og takstmann MNTF
Mob: 97 54 98 88,  
ann@mulvik.no
Kjell Roen
NKI`s Tekn. skole, bygg 1976
Prosjektingeniør og takstmann MNTF
Mob: 48 95 68 07, 
kjell@mulvik.no
Jan-Norvald Jønsson
Byggmester
Takstmann MNTF
Mob: 91 78 76 13,
jan.norvald@mulvik.no